Profile - Khambat - Maratha Vadhu Var
Khambat
ID - 2070
About
Hi I am Khambat my birth year is 1989 and currently I am living in Aurangabad
Basic Details
| Name | Khambat |
| Created By | Self |
| Marital Status | Unmarried |
| Body Type | Athletic |
| Height | 5ft 8in |
| Weight | 64 kg |
| Handicapped | |
| Diabetes | No |
| Blood Pressure | No |
| Complexion | Wheatish |
| Diet | Veg |
| Blood Group | A+ |
| Drink | No |
| Smoke | No |
Education / & Current Location
| Education | M.A |
| Employed In | Business |
| Annual Income | Rs.3,00,001 - 4,00,000 |
| Occupation | Other |
| Company Name | Hidden for Privacy |
| Other Edu/Course | Pg in psychology, computer hardware & networking diploma |
| Current Country | India |
| Current State | Maharashtra |
| Current District | Aurangabad |
| Current City | Aurangabad |
Religious / Social & Astro
| Caste | Maratha |
| Sub-Caste | |
| Date Of Birth | 15 October 1989 |
| Time Of Birth | 01:45 am |
| Place Of Birth | Aurangabad |
| Mangal | No |
| Devak | |
| Gothra | No |
| Rashi | Simha (Leo) |
| Naadi | |
| Nakshatra | |
| Gan | |
Family Details
| Father Alive ? | Alive |
| Father Occupation | Police officer retired |
| Mother Alive ? | Alive |
| Mother Occupation | Housewife |
| Brothers | 1 |
| Brothers Married | Not Applicable |
| Sisters | 1 |
| Sisters Married | Not Applicable |
| Native Place | |
| Address | Hidden for Privacy |
| Country | India |
| State | Maharashtra |
| District | Aurangabad |
| City | AURANGABAD |
Relatives and Property
| Relatives | |
| Property | Flat, plot, agriculture land |
Partner Expectations
Well and good friendly nature
| Age | 22 to 32 |
| Height | 5ft 2in and above |
Maratha Vadhu Var Aurangabad Maratha Matrimony